سوابق اجرايي
عنوان پست تاريخ شروع تاريخ پايين
مسوول آزمايشگاه انجماد فلزات 1398/06/23 تا کنون
عضو شوراي مركز رشد جامع شهرستان ساري 1397/08/14 1398/08/14
مسوول آزمايشگاه روش هاي غيرمخرب 1396/12/20
مديرمسئول پژوهش نامه ريخته گري 1396/04/28
عضو هيئت مديره انجمن علمي ريخته گري ايران 1394/08/23
مدير مركز رشد فناوري 1389/01/25 1396/06/05
سرپرست كارگاه ريخته گري 1388/07/01 1390/03/10