سوابق اجرايي
عنوان پست تاريخ شروع تاريخ پايين
مدير گروه آموزشي مهندسي عمران_محيط زيست 1396/07/01 تا کنون
سرپرست آزمايشگاه محيط زيست 1395/01/30 1397/02/10
نماينده دانشكده مهندسي عمران در شوراي ايمني، بهداشت و محيط زيست آزمايشگاه ها و كارگاه ها 1394/12/18